Bytové hospodářství - Archiv

Oznámení o volném bytě č.16, Salmovská 22

Jedná se o přízemní byt velikosti 1+2.  Tento byt prošel celkovou rekonstrukcí, kdy se mimojiné dělala koupelna, nová okna, elektrokotel, topení. Součástí výbavy bytu je bojler, kuchyňská linka, včetně digestoře a sporáku, elektrokotel.

Oznámení o volném bytě Mírové nám. 3, byt 1+1

Jedná se o poměrně hezký byt. Nájemník si bude muset do tohoto bytu pořídit do dvou místností lina, koberec či jinou podlahovou krytinu. V místnostech je základní lino. Součástí výbavy bytu je bojler, kuchyňská linka, včetně digestoře a sporáku.

Volný byt Mikulášovická 561

Oznámení o volném bytu_Salmovská č.p. 22

Velikost předmětného bytu činní 1+3, nacházející se v přízemí, v ulici Salmovská č.p. 22. Jedná se o poměrně velký byt, který je vhodný pro početnější rodinu.

Byt prošel základní rekonstrukcí, tak  aby byl schopný provozu. Jedná se o poměrně hezký byt. Nájemník si bude muset do tohoto bytu pořídit do třech místností lina, koberec či jinou podlahovou krytinu. Z naší strany došlo ke zpevnění podlah OSB deskami, rozvodem nové elektriky, pokládkou dlažby v chodbě a dodáním dvou interiérových dveří a další základní opravou.

Byt je nabízen bez kuchyňské linky.

Oznámení o volném bytu_Salmovská č.p. 22, byt č.12

Velikost předmětného bytu činní 1+0, nacházející se ve 2. podlaží, byt č. 12 v ulici Salmovská č.p. 22.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Do tohoto bytu byl nainstalován elektrokotel, včetně rozvodu topení a deskové radiátory.

 

Jedná se o pěkný byt.

Oznámení o volném bytu_Brtnická 127, byt č.5

Velikost tohoto bytu je 3+1 nacházející se ve 2. podlaží (č.p.

Oznámení o volném bytu č. 3, v č.p. 376

Velikost tohoto bytu je 3+1 nacházející se v 2. podlaží (č.p. 376, Vilémovská ulice).

Jedná se o poměrně pěkný, prosluněný byt, který neprošel žádnou rekonstrukcí, případný zájemce si bude muset potřebné opravy v bytě zajistit a provést na vlastní náklady.

 

 

Stránky